Co wpływa na koszty?

Wypożyczalnie różnią się między sobą wieloma cechami, które mają bezpośredni lub pośredni wpływ na cenę, którą przyjdzie nam zapłacić za wynajęcie pojazdu. Kwestia pierwsza to miejsce działania wypożyczalni i profil jej klientów.

Punkty funkcjonujące w liczących się ośrodkach biznesowych i nastawione na klienta reprezentującego interesy zagranicznych firm na pewno będą znacznie droższe aniżeli wypożyczalnie typowo miejskie, liczące na klientów „z ulicy” oraz turystów. Następną kwestią jest flota – im szersza i mająca wyższy standard, tym zapłacimy więcej.

Jest zupełnie normalne, że więcej będzie nas kosztować wynajem bmw niż któregoś z modeli fiata i nie trzeba chyba tłumaczyć, z czego to wynika. Struktura kosztów jest też zależna od tego, czy wypożyczalnia działa w ramach dużej sieci, czy może samodzielnie.

Sieciówki są zdecydowanie korzystniejsze cenowo, albowiem ponoszą mniejsze wydatki własne. Duże zapotrzebowanie na auta pozwala im negocjować lepsze ceny u dealerów, utrzymanie w dobrym stanie dużej floty obniża koszt serwisowania.

Etykiety na produkty https://booklet.pl/produkty-i-rozwiazania/31-etykiety-na-produkty Drukarnia Booklet kartki świąteczne www.language-consulting.pl