Jakie nagrody wręczać?

Wiele szkół, przedszkoli czy domów kultury boryka się z problemami finansowymi. Niestety szkolnictwo w Polsce nie jest zbyt bogatym resortem.

To nie zmienia jednak faktu, że dla uczniów organizowane są różnego rodzaju turnieje, konkursy, zawody. Zarówno sportowe, jak i plastyczne czy quizy sprawdzające intelekt.

Czasem są to wewnętrzne, szkolne zawody, a czasem turnieje międzyszkolne. Ważne jest żeby uczestników czymś jednak nagrodzić Co to by musiało być, żeby było atrakcyjne, a zarazem nie generowało dużych kosztów? Ciekawym rozwiązaniem z pewnością są tak zwane trofea okolicznościowe.

To coś, co nie jest bardzo drogie, a jeśli szkole czy też instytucji kultury uda się pozyskać w tym celu sponsorów, to jest to jeszcze lepsze rozwiązanie. Warto kupić medale, puchary lub statuetki dla uczestników.

Będzie to podnosiło prestiż zawodów bądź też turnieju czy konkursu i z pewnością spotka się to z entuzjazmem. Tego typu trofea to także doskonałe pamiątki, które będą przypominać o odbytych zawodach.

www.konfraternia.com.pl