Morze, czy może góry?

Kto powiedział, że wakacje to tylko słońce, piasek oraz morze, przecież górskie szczyty są również doskonałym sposobem na udany urlop. Tym bardziej, że jest wśród nas wielu miłośników zdobywania wysokich szczytów. Jak wiadomo zima nie sprzyja takim wyprawą, dlatego wielu amatorów decyduje się na przyjemne spacery wzdłuż szlaków letnią porą. Dlatego polska zimowa stolica jest również oblegana, także latem.

Zakopane to dobry sposób na doskonały urlop, wiele szlaków turystycznych pozwala na długie wyprawy i podziwianie wspaniałych widoków. Możliwość noclegu w schroniskach to dodatkowa atrakcja z której nie warto rezygnować. Polskie góry są na tyle łagodne, że nawet dzieci nie będą miały problemu z pokonaniem trasy. Dla mniej wysportowanych zawsze można pojechać kolejką na Kasprowy Wierch, czy na Gubałówkę.

Serce miasta Krupówki, to miejsce wieczornych spotkań wszystkich turystów, smaczna kuchnia, zimne piwo oraz towarzystwo regionalnej kapeli w typowych góralskich karczmach, to dobry sposób na zakończenie dnia.

ile kosztuje bilet do bangkoku imprezy firmowe świętokrzyskie