Oszczędź na programie lojalnościowym

Rosnąca popularność wszelkiego rodzaju programów lojalnościowych sprawia, że konsumenci mają realną szansę oszczędzić na niektórych towarach i usługach. Coraz częściej na tej liście znajdują się również wypożyczalnie aut, na które popyt rośnie w okresie wakacyjnym, a w ciągu roku utrzymuje się na pewnym stałym poziomie w związku z międzynarodową aktywnością biznesową.

Program lojalnościowy ma zazwyczaj charakter lokalny, co znaczy, iż ogranicza się swoim zasięgiem do jednego państwa. Są jednak programy bardziej uniwersalne, z których możemy skorzystać będąc w różnych stronach świata.

Istnieją specjalne karty klubowe, które są honorowane na całym świecie – w wybranych sklepach i punktach usługowych. Jeśli wybieramy się w podróż zagraniczną i wiemy, że wypożyczenie samochodu będzie nieodzowne, starajmy się znaleźć wypożyczalnię, która honoruje naszą kartę.

Czasami na takich rabatach udaje się zaoszczędzić dobre kilkanaście procent. Sumarycznie kwota oszczędności może być jeszcze wyższa, zatem polecamy korzystać z tych okazji.

Naklejki z własnym nadrukiem https://booklet.pl/produkty-i-rozwiazania/16-naklejki-z-wlasnym-nadrukiem Drukarnia cold calling przykłady